
Мікрохвильова піч Miele M 130 E б/у
9 500 ₴
8 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 420
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч Miele M 130 E
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: вбудована
Об'єм мікрохвильової печі — 36 літрів
Тип керування: електронно- механічне
Кількість програм — 8
Потужність мікрохвильовки — 2.4 кВт
Гриль — 1.8 кВт
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 45 см
Ширина: 60 см
Глибина: 45 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 8 550 ₴









