
Холодильник Gorenje K7900R б/у
11 999 ₴
11 639,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 327
- +380 (95) 579-18-66
Вирушаємо тільки за передоплатою, страхування за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!Холодильник Gorenje K7900R
Характеристики товару
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — Крапельна
Тип заморожування морозилки — Крапельна
Макс. ємність хол. – 225 литров
Макс. місткість мор. – 94 литров
Тип двигуна — Інверторний
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 184 см
Ширина: 60 см
Глибина: 61 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1840 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 11 639,03 ₴







