-3%

Сушильна машина Bosch Sensitive Maxx 6 WTE84100/01
7 900 ₴
7 663 ₴
- Готово до відправки
- Код: 203
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирушаємо тільки за передоплатою, страхування за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!
Сушильна машина Bosch Sensitive Maxx 6 WTE84100/01
Характеристики товару
Тип сушіння машини: конденсаційна — тенова
Тип керування: електронне
Макс. завантаження — 6 кг
Клас енергоефективності: B
Надій електроенергії — 2100/2800 Вт
Кількість програм — 9
Швидке сушіння 20/40 хв
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | B |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 663 ₴







