-3%

Вмонтована Електрична плита з електричною духовкою Premiere EHC22097E
9 150 ₴
8 875,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 157
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирушаємо тільки за передоплатою, страховка за доставку. Якщо ви не готові скинути передоплату, не робіть замовлення!
Вмонтована електрична плита з духовкою Premiere EHC22097E
Тип — вбудований
Об'єм духової шафи: 77 л
Тип керування: механічне
Кількість конфорок — 4+2
Клас енергоефективності: А+
Особливості — гриль, конвекція
Потужність — 9.6 Квт
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 57 см
Ширина: 55 см
Глибина: 54 см
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Premier |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гриль | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 875,50 ₴






