-3%

Електрична духова шафа Camry CR6017
3 699 ₴
3 588,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична духова шафа Camry CR6017
Тип духовки: окремішня
Тип керування: електро — механічне
Місткість духової шафи — 45 літрів
Потужність духової шафи — 2.2 Квт
Особливості — таймер
Клас енергоефективності: А+
Країна-виробник — Польща
Габарити:
Висота: 35 см
Ширина: 56 см
Глибина: 40 см
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, мапу, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип духової шафи | електричний |
| Стан | Вживані |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 588,03 ₴








