-3%

Пральна машина Siemens IQ500 WM14Q370EX/12 FD9301 б/у
11 500 ₴
11 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3034
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Siemens IQ500 WM14Q370EX/12 FD9301
• 8 кг, 1400 об/хв
• Колекторний двигун, A++
• 15 програм (Бавовна, делікатне, швидка 15хв, змішані тканини тощо)
• Скорочення часу прання VarioPerfect, відкладений старт
• Габарити: В85×Ш60×Г60см
• Захист від протікання, блокування від дітей
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 155 ₴









