
Пральна машина Bosch Maxx7 WAE28445/09 FD9311 б/у
10 500 ₴
10 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3029
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Bosch Maxx7 WAE28445/09 FD9311
• 7 кг, 1400 об/хв
• Колекторний двигун, A++
• 15 програм (бавовна, делікатне, швидке, змішані тканини тощо)
• Скорочення часу прання VarioPerfect, відкладений старт, контроль дисбалансу
• Габарити: В85×Ш60×Г60см
• Захист від протікання, блокування від дітей
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 10 185 ₴









