-3%

Холодильник Bosch KGE39AI40/13 FD9304 б/у Німеччина
13 900 ₴
13 483 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3005
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Bosch KGE39AI40/13 FD9304
• Система охолодження: крапельна динамічна + морозилка крапельна
• Об’єм: 247+89л
• Колекторний двигун, A+++
• Управління: електронне
• Габарити: В200×Ш60×Г64см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Bosch |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 247 л |
| Об'єм морозильної камери | 89 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 483 ₴








