
Пральна машина Miele W5873WPS Ed.111 б/у з Німеччини
15 900 ₴
15 423 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2941
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Miele W5873WPS Ed.111
• 8 кг, 1600 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 15 програм (коротка 20 хв, автоматична програма, сорочки, антиалергенна, подушки, щоденне прання)
• AquaStop, відкладений старт, конструкція баку з чугуна та нержавіючої сталі
• 5226 годин роботи
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1600 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 15 423 ₴









