-3%

Морозильна камера Miele F 12016 S б/у
4 500 ₴
4 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2838
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна камера Miele F 12016 S
• Морозилка крапельна
• Об’єм: 104л
• Колекторний двигун, A++
• Управління: електронне
• Габарити: В85×Ш60×Г62см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Виробник | Miele |
| Загальний об`єм | 104 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 365 ₴










