-3%

Пральна машина AEG Lavamat L6FB54670 б/у
13 500 ₴
13 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2668
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина AEG Lavamat L6FB54670
• 7 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун, A++
• 10 програм (бавовна, делікатне, швидке 15хв, щоденне прання)
• Еко-прання, відкладений старт, економія часу та води
• Габарити: В85×Ш60×Г55см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 095 ₴









