
Торцювальна пила Parkside PKS 1500 A2 стокова
3 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2571
- +380 (95) 579-18-66
Торцювальна пила Parkside PKS 1500 A2
Вітринна модель. Пошкоджена заводська упаковка.
• Потужність: 1500 Вт
• Оберти: 5000 об/хв
• Діаметр диска: 210 мм
• Посадковий діаметр: 30 мм
• Кут різу: регульований
• Матеріал корпусу: метал / пластик
• Комплектація: торцювальна пила, захисний кожух, упори, диск
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5009 об/хв |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
- Ціна: 3 900 ₴





