
Електрична настільна духова піч/ духова шафа Ariete 970 б/у
4 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2568
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична настільна духова піч/ духова шафа Ariete 970
Вітринна модель. Пошкоджена заводська упаковка.
• 10л, 1000Вт
• 4 програми, механічне керування, нержавійка
• Габарити: В24×Ш36×Г23см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Об`єм | 10 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Ні |
| Функція підігріву | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Підтримання температури | Ні |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴








