-3%

Індукція плита з електричною духовкою Sharp б/у
14 500 ₴
14 065 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2564
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукція плита з електричною духовкою Sharp
• 4 конфорки, духовка 65л
• Електрична духовка: гриль, верхній/нижній тени, конвекція
• Таймер, годинник
• Потужність: 2.7/8.9 кВт, клас A++
• Габарити: В87×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією УкраїноюПо місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 65 л |
| Тип управління | Механічне |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 065 ₴








