
Пральна машина 2в1 Siemens Extraklasse iQ890 WD15H590/02 FD9511 б/у
14 900 ₴
14 453 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2497
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина 2в1 Siemens Extraklasse iQ890 WD15H590/02 FD9511
• 7/4кг, 1500 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 15 програм (делікатне, швидке 15хв, щоденне прання, 3 окремі програми сушіння тощо)
• Еко-прання, відкладений старт, економія часу та води VarioPefrect, прання+сушіння 2в1
• Габарити: В85×Ш60×Г60см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1500 об/хв |
| Сушка | Так |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 4 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сушіння | Так |
- Ціна: 14 453 ₴









