-3%

Сушильна машина Siemens iQ500 WT46E305/46 FD9409 б/у
11 200 ₴
10 864 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2484
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушильна машина Siemens iQ500 WT46E305/46 FD9409
• 8 кг, B
• 2100/2800 Вт
• Кондесаційна - тенова
• 11 програм (швидке 20/40 хв, для цупких речей, щоденне та делікатнесушіння)
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | B |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 864 ₴









