-3%

Пральна машина 2в1 вузька Beko HTV7716XW б/у
16 999 ₴
16 489,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2429
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина 2в1 вузька Beko HTV7716XW
• 7/4кг, 1200 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 14 програм (прання з сушкою, швидке 15/30хв, щоденне прання, окрема програма сушіння)
• Еко-прання, відкладений старт, скорочення часу та обробка паром
• Габарити: В85×Ш60×Г45см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Так |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 4 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сушіння | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 489,03 ₴









