-3%

Холодильна вітрина Husky HUS-HC201 б/у з Німеччини
7 200 ₴
6 984 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2285
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна вітрина Husky HUS-HC201
• холодильник крапельна
• Об’єм: 115л
• Колекторний двигун, A++
• Управління: механічне
• Габарити: В85×Ш55×Г55см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Husky |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 115 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 984 ₴







