-10%

Мікрохвильова піч Lifetec MD 12801 б/у
3 500 ₴
3 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2268
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Lifetec MD 12801
• 25л, 900Вт + гриль 1200/1700 Вт + конвекція 2300Вт
• 21 програма, електро-механічне керування
• Габарити: В30×Ш51.5×Г40см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Severin |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1200 Вт |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність конвекції | 1700 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 510.5 мм |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴







