
Сушильна машина Siemens IQ500 WT46S515PL/24 FD9011 б/у
15 900 ₴
15 423 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2222
- +380 (95) 579-18-66
Сушильна машина Siemens IQ500 WT46S515PL/24 FD9011
Характеристики товару
• 7 кг, A+
• 2500 Вт, інверторний двигун
• Конденсаційна, з технологією blueSteam (паровим освіженням)
• 10 програм (бавовна, синтетика, делікатне, супер 40’, Mix, сорочки, програма з парою тощо)
• Функції: самоочищення, таймер, підсвітка барабана, захист від зминання
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія: 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 15 423 ₴








