-3%

Сушильна машина Bosch Maxx7 Sensitive WTE84301/08 Б/у
10 500 ₴
10 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2017
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушильна машина Bosch Maxx7 Sensitive WTE84301/08
• 7 кг, B
• 2100/2800 Вт
• Кондесаційна - тенова
• 11 програм (швидке 20/40 хв, для для шерсті/вовни, щоденне сушіння)
• Габарити: 85×60×60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | B |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Скляні дверцята барабана | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 185 ₴








