-3%

Посудомийна машина Bosch SMV46KX00E/07 б/у з Німеччини
13 500 ₴
13 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1997
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посудомийна машина Bosch SMV46KX00E/07
• 14 комплектів, 3 полиці
• Витрата води: 9-10 л/цикл
• Інверторний двигун, A+++
• 46 дБ (тиха)
• Програми: Eco, Intensiv, TurboSpeed та інші базові програми
• Габарити: 82×55×55 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 55 см |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 9.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 095 ₴










