
Сушильна машина сушарка Сіменс Siemens WT46W560/09 FD9007 б/у
9 999 ₴
9 699,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1792
- +380 (95) 579-18-66
Сушильна машина Siemens WT46W560/09
Характеристики товару
Тип сушіння машини: конденсаційна — компресорна
Тип керування: електронне
Макс. завантаження — 7 кг
Клас енергоефективності: А+++
Споживання електроенергії — 1500 Вт
Кількість програм — 14
SelfCleaning Condenser — сушарка, яка чистить себе сама
Неймовірно економна: навіть якщо сушити через день — на рахунках це не відіб'ється
SoftDry барабан — речі, немов із готельного сервісу
М'який потік повітря, гладке покриття барабана та жодної агресії проти тканин.
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 9 699,03 ₴







