
Холодильник Liebherr PowerCooling CNel 4813 Index 20A/001 NoFrost A+++ б/у Німеччина
12 500 ₴
12 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1748
- +380 (95) 579-18-66
Холодильник Liebherr PowerCooling CNel 4813 Index 20A/001
Характеристики товару
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електромеханічний
Тип заморожування холодильника — крапельна динамічна
Тип заморожування морозильника — NoFrost
Місткість холодильника — 243 літри
Місткість морозильника — 95 літрів
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Болгарія
Габарити:
Висота: 200 см
Ширина: 60 см
Глибина: 62 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liebherr |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 243 л |
| Об'єм морозильної камери | 95 л |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 620 мм |
- Ціна: 12 125 ₴







