
Електрична плита з електричною духовкою Amica 53CE2.316D(W) б/у
6 999 ₴
6 789,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1630
- +380 (95) 579-18-66
Електрична плита з електричною духовкою Amica 53CE2.316D(W)
Об'єм духовки: 67 л
Тип керування: механічний
Кількість конфорок — 4
Особливості — гриль, конвекція, верхні/нижні режими
Клас енергоефективності: А++
Загальна потужність — 8.9 кВт
Потужність духовки — 2.9 кВт
Габарити:
Висота: 87 см
Ширина: 50 см
Глибина: 60 см
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 67 л |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
- Ціна: 6 789,03 ₴









