
Пральна машина Siemens iSensoric VarioSpeed iQ300 WM14N29 б/у
18 150 ₴
17 750 ₴
- Готово к отправке
- Код: 999
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Siemens iSensoric VarioSpeed iQ300 WM14N29
Характеристики товара
🔹Тип пральної машини: фронтальна
🔹Тип управління: електро-механічне
🔹Макс. завантаження - 7 кг
🔹Макс. швидкість обертів/хв - 1400
🔹Тип двигуна - інверторний
🔹Клас енергоефективності: А+++
✅ iQDrive двигун - Інверторний двигун — тихий, енергоефективний, довговічний, з низьким рівнем вібрацій
🔸iSensoric— датчики автоматично регулюють та вистежують споживання води й енергії
🔸VarioSpeed — прискорення програм до 65 %, з можливістю прання лише за 15 хвилин (Super15′)
🔸Захист AquaStop– Повний захист від протікання: гарантія від Siemens на весь термін служби машини
🔸softDrum / waveDrum — барабан з хвильовою структурою для щадного догляду за тканинами.
🔸Надійність BoschSiemens – перевірена роками якість, яка служить довго.
🔸Країна виробник - Польща 🇵🇱
▪️Габарити:▪️
📌Висота: 85 см
📌Ширина: 60 см
📌Глибина: 60 см
Доставка техники по всей Украине.
На все предоставляем гарантию 6 месяцев с последующим тех. обслуживанием.
Работаем наложенным платежом по предоплате, вся сума на карту, ПромОплата.
Технику сами привозим с Германии, все в оригинале.
Перед продажей проходит каждая единица тех. осмотр, мойку и тогда выставляем на продажу.
Работаем более 15 лет и всегда стараемся чтобы клиент был доволен и приходил к нам еще за покупкой.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 7 кг |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 600 мм |
- Цена: 17 750 ₴






