
Пральна машина Миле Miele W1 WKB130 WCS б/у з Німеччини
30 200 ₴
29 294 ₴
- Готово до відправки
- Код: 920
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Miele W1 WKB130 WCS
▪️Характеристики:▪️
🔹 Тип пральної машини: фронтальна
🔹Тип керування: електронно- механічне
🔹Макс. завантаження — 8 кг
🔹Макс. швидкість обертів/хв — 1600
🔹Тип двигуна — інверторний Profi Eco
🔹Клас енергоефективності: А+++
🔸Швидке прання — 20 хв
🔸Обробка парою для розгладження й антибактеріального ефекту
🔸Автоматичне зважування білизни для економії води
🔸Захист від протікання (WPS): система Waterproof для додаткової безпеки від протікання
🔸HoneyComb барабан із неіржавкої сталі з унікальною «сотовою» структурою для дбайливого прання та догляду за речами
🔸Відкладений старт: до 24 годин
🔸Країна-виробник — Німеччина 🇩🇪
▪️Габарити:▪️
📌Висота: 85 см
📌Ширина: 60 см
📌Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1600 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 29 294 ₴








