
Мікрохвильова піч Loyds WD 800
3 500 ₴
3 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 834
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч Loyds WD 800
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 25,5 літра
Тип керування: механічне
Кількість програм — 9
Потужність мікрохвильовки — 800 Вт
Гриль — 1000 Вт
Конвекція — 1200 Вт
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 30.2 см
Ширина: 51 см
Глибина: 36 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loyds |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300.2 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 3 150 ₴








