
Мікрохвильова піч Silver Crest SMW 900 EDS B2
5 400 ₴
4 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: 826
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч Silver Crest SMW 900 EDS B2
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 24 літри
Тип керування: електро- механічне
Кількість програм — 22
Потужність мікрохвильовки — 900 Вт
Гриль подвійний — 1500 Вт
Конвекція — 1950 Вт
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 29 см
Ширина: 49 см
Глибина: 38.2 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Об`єм | 24 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 380.2 мм |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 4 860 ₴








