
Мікрохвильова піч Samsung CE 109MTST1 б/у
3 200 ₴
2 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 727
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч Samsung CE 109MTST1
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 28 літрів
Тип керування: електронно- механічне
Кількість програм — 18
Потужність мікрохвильової печі — 900 Вт
Гриль — 1400 Вт
Конвекція — 2100 Вт
Країна-виробник — Малайзія
Габарити:
Висота: 30 см
Ширина: 52 см
Глибина: 44 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 520 мм |
- Ціна: 2 880 ₴








