
Мікрохвильова піч Alaska MW1717G б/у
2 300 ₴
2 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: 612
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч Alaska MW1717G
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 16 літрів
Тип керування: механічне
Кількість програм — 9
Потужність гриля — 900 Вт
Потужність мікрохвильовки — 700 Вт
Країна-виробник — Китай
Габарити:
Висота: 26.5 см
Ширина: 45 см
Глибина: 33 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alaska |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260.5 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 2 070 ₴








