
Посудомийна машина Сіменс Siemens SMI68M35EU/43 б/у з Німеччини
11 650 ₴
11 300,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 458
- +380 (95) 579-18-66
Посудомийна машина Siemens SMI68M35EU/43
Характеристики:
Тип посудомийної машини: фронтальна
Тип встановлення — часткова забудова
Тип керування: електромеханічне на кнопках
Кількість комплектів посуду — 13
Витрата води на цикл — 9-14 літрів
Тип двигуна — інверторний EcoSilence Drive
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А+++
Швидка мийка — 30 хв
VarioSpeed зменшує час миття посуду
Защита от протечки - Aqua Stop
Відкладений старт до 24 годин
Інтенсивна мийка
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 82 см
Ширина: 60 см
Глибина: 55 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 11 300,50 ₴










